Bykush Güzellik Merkezi

 

Cilt Bakımı
Bykush Güzellik Merkezi dermapen ,iğnesiz mezoterapi,radyofrekans gibi teknolojik yöntemler ve doğal yağlarla ozon kullanılarak geliştirilmiş bykushozone bakım ürünleriyle gerçekleştirilen uygulamalarda ince cizgilerin azalması,derinin sıkılaşması,akne ve lekelerin giderilmesi,deri gevşekliginin giderilmesi konularında size yardımcı olur.


Cryo Cabin
Cyro Cabin teknolojisi ile 3 dakikada 700 Kcal yakabilirsiniz.Bykush uzmalarının kontrolünde -178 dereceye kadar ısı sağlayan Cyro Cabin teknolojisi ile sağlıklı zayıflarken ani ısı düşüşü ile birlikte vucutta yaratılan çok dalgası sayesinde vucut direncinizi arttırır,kronik ağrıların giderilmesi,sedef ve egzama tedavisi,fiziksel ve zihinsel stres ve buna bağımlı uykusuzluk problemrinizin giderilmesıne yardımcı olur.
Soğuk Lipoliz
Soğuk Lipoliz yağ hücrelerini dondurarak işlevsiz hale getirip onların yok olmasını sağlayan kontrollü ve bölgesel bir cilt soğutma yöntemidir.Bykush Güzellik Merkezi’nde uzmanlar tarafından yapılan lipoliz uygulamasında egzersize,diger yöntemlere ve olağan diyetlere karşı dirençli yağ depolarını yok edici özellik taşır.

DKN
DKN, kaslara aktif egzersiz etkisi yaptırarak metabolizmayı hızlandırır ve böylece depolanmış yağların hızlı bir şekilde enerjiye dönüştürülerek yakılmasını,aynı zamanda deforme olmuş,kasların sıkılaşmasını sağlar.Bykush Güzellik Merkezi‘nde uzmanlarca uygulanan DKN metabolizmayı hızlandırıcı bu etkisinden dolayı aynı zamanda kilo verme sürecine de katkı sağlar.

Epilasyon
İstenmeyen tüylerden kurtulmak için en hızlı ve sağlıklı yok Bykush Güzellik Merkezi‘nden geçiyor. Bykush Güzellik dünyada ilk olan son teknoloji üflemeli ve jelsiz başlıklarla seanslara ara vermeden yaz kış uygulama yapabiliyor.

Masaj
Rahatlamak, gün içindeki stres ve yorgunlugu gidermek için tercih edilen yöntemlerden en etkilisidir.Bykush Güzellik Merkezi uzmanları tarafından size özel yağ ve losyonlarla yapılan güzel bir masajın ardından kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

Kalıcı Makyaj ve Dövme

Günümüz insanın temek sıkıntılarından biri zamansızlık.gün içinde koşuşturmadan kendine vakit ayıramıyor çoğunlukla.Bykush Güzellik Merkezi kalıcı makyajla ayırdıgınız günlük ortalama 15 dakikayı hediye ediyor.ettiği doğal boyalarla uygular.

Bykush Reformer Pilates

Bykush Güzellik Merkezinde çalışmalar pilates eğitmenleri tarafından yürütülürken size özel çalışma planı hazırlanarak derslerden hızlı verim alınmas hedeflenir.

 

ADRES : ATAKENT MAHALLESİ, TURGUT ÖZAL BULVARI KELEŞOĞLU PLAZA YARIMBURGAZ NO:24/2Halkalı / ISTANBUL

TEL : 0 (212) 678 48 44

 

 

Bir Cevap Yazın