Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 172,321.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Sıkça Sorulan Sorular
BykushOzone Ürünlerinde Ödeme Koşulları Nelerdir?

BykushOzone ürünlerinin alımında Tüm banka kartlarıyla ödeme yapılabilir. 

BykushOzone Ürünlerine Nasıl Ulaşılır?

1.Uygulama ve güzellik merkezlerindeki kanalla

2.Anlaşmalı Eczaneler

3.İnternet

4.Telefonla

BykushOzone Jel ve Kremleri Nedir, Nasıl Elde Edilir?

Kozmetik ve medikal amaçlı elde edilen ozon gazı, mini yıldırımlar oluşturan makinalar sayesinde gerçekleşmektedir. Doğadaki iki atomlu oksijen, oksijen jeneratörü ile diğer moleküllerden ayrılarak, büyük oranda saf oksijen haline getirilir. Saf oksijen ozon makinasında mini yıldırımlar oluşturan makina içinden geçerken 3 atomlu oksijen molekülüne diğer deyişle ozon gazına dönüşür.

Açığa çıkan ozon gazı elde edilmek istenen maddenin içine verilerek ozon yağı, jel, ozonlu krem, ozonlu şampuan vs. elde edilir. Yapılan çalışmalarda saf zeytinyağı haricinde diğer tüm maddelerde ozon gazı yoğunluğu ve gazın kalma süresi kısadır. Hatta ay çiçek yağı, kantaron yağı, pamuk yağı vs. diğer yağlarda da istenen oranda ozon gazı hapsedilememiştir

BykushOzone’nun Nasıl Etki Eder?

BykushOzone ürünleri yüksek miktarda medikal ozon içerdiğinden;

1.       Uygulandığı bölgeyi dezenfekte eder.

2.       Uygulandığı bölgedeki kan dolaşımını hızlandırır.

3.       Doku ve hücreleri okside ederek, bağışıklık sistemi ve vücuttaki tüm onarıcı mekanizmaları harekete geçirir. Böylece uygulandığı bölgenin hızla yenilenmesini sağlar.

4.       Ozon uygulandığı bölgede 20-40 dakika içerisinde oksijene dönüşerek hücrelerin oksijenlenmesini arttırır.

BykushOzone Ürünlerinin Farkı Nedir?

Bykush uzmanları tarafından 4 yıllık bir Ar GE sonucu şekillendirilen Bykush Cosmetics ürünleri Türkiye’de ilk defa problemler özelinde ozon jeli, kremi ve şampuanı üretmiş, Türkiye’nin önde gelen üniversite laboratuvarları tarafından test edilmiştir. BykushOzone jeli üretim teknolojisi, ozon seviyesi ve kristalizasyon süresi ile ozon yağlarından farklı ve çok daha etkilidir.

İlk kullanımdan itibaren etkisi fark edilir. BykushOzone ürünleri medikal ozon ile özel olarak üretilmiş natürel zeytinyağından, yüksek teknolojiye sahip Likit-Gaz karışımı reaktörlerinde el değmeden üretilmiştir. Kullanımı kolay, ozona dayanıklı, özel vakumlu şişelerle ambalajlanmıştır.

Ozon Yağı Nedir, Nasıl Elde Edilir?

Kozmetik ve medikal amaçlı elde edilen ozon gazı, mini yıldırımlar oluşturan makinalar sayesinde gerçekleşmektedir. Doğadaki iki atomlu oksjen, oksijen jeneratörü ile diğer moleküllerden ayrılarak, büyük oranda saf oksijen haline getirilir. Saf oksijen ozon makinasında mini yıldırımlar oluşturan makina içinden geçerken 3 atomlu oksijen molekülüne diğer deyişle ozon gazına dönüşür.

Açığa çıkan ozon gazı elde edilmek istenen maddenin içine verilerek ozon yağı, jel, ozonlu krem, ozonlu şampuan vs. elde edilir. Yapılan çalışmalarda saf zeytinyağı haricinde diğer tüm maddelerde ozon gazı yoğunluğu ve gazın kalma süresi kısadır. Hatta ayçiçek yağı, kantoron yağı, pamuk yağı vs diğer yağlarda da istenen oranda ozon gazı hapsedilememiştir

BykushOzone Ürünleri Garantili mi?

Bykush Ozone ürünleri, müşteri memnuniyetini esas alır. Temel amacı her cilt problemine çözüm aramak olan Bykush Ozone ailesi, ürünlerden memnun kalmadığınız takdirde Garanti ve İade Koşulları kapsamında ürünü geri almaktadır.

Ozonun Etki Mekanizması?

Ozonun etki mekanizması 4 aşamada gerçekleşir.

A. Dezenfeksiyon, Ozon klordan 3000 kat daha fazla dezenfeksiyon etkisine sahiptir. Uygulandığı bölgeyi dezenfekte ederek mikrop, bakteri, mantar ve virüslerden arındırır.

B. Kan dolaşımını hızlandırma, Ozon uygulandığı bölgedeki kan dolaşımını hızlandırır. Kan dolaşımının hızlanması cilt için çok önemlidir.

C. Doku ve hücreleri okside ederek, bağışıklık sistemi ve vücuttaki tüm onarıcı mekanizmaları harekete geçirir. Böylece uygulandığı bölgenin hızla yenilenmesini sağlar.

D. Oksijenlenme, Ozon uygulandığı bölgede 20-40 dk içerisinde oksijene dönüşerek hücrelerin oksijenlenmesini arttırır.

Ozon Jeli Nedir?

Çok yüksek miktarda ozona maruz bırakılan asit seviyesi belli bir seviyede saf sızma zeytinyağı ile elde edilen, cilt ve saçta olmak üzere pek çok alanda tedaviyi destekleme amaçlı kullanılan jel ürünlerdir.

Ozon gazı ile zenginleştirilmiş zeytinyağının kendine has kokusu mevcuttur. Yeteri miktarda gaz ile zenginleştirilmiş zeytinyağının, kıvamı koyulaşır, rengi iyice açılarak serin ortamda krem rengine dönüşürken, sıcak ortamda ise su gibi şeffaf görünüm alır.

Ozonun Vücutta Meydana Getirdiği Değişiklikler

 Ozon, cilt yüzeyi kullanımında cilt yenilenmesini, sıkı ve pürüzsüz görünüm oluşmasını sağlar. Daha temiz, daha yumuşak ve daha gençleşmiş bir cilt, bebeksi bir görünüm kazandırır.

 Kan dolaşımını arttırır, hücre ve dokulara daha fazla oksijenin ulaşmasını sağlar.

 Hızlı büyüyen kanser hücrelerinin bölünmesini ve metastaz yapma özelliğini engeller yani

antineoplastiktir.

 Oral yolla alımda;

-Bağışıklık sistemini uyararak güçlendirir. Enfeksiyon hastalıklarına direnci artırırken immül sistemi güçlendirir.

-Damarları yeniler, tansiyonun düzenlenmesini sağlar.

-Kan ve lenf sistemini temizler.

Vücuttaki bakteri, virüs ve mantarları öldürür.

Beyaz kan hücrelerinin oluşumunu arttırır, fonksiyonlarını düzenler.

Eritrositlerin elastikiyetini arttırarak kapillerden geçişini hızlandırır. Kanın dokulara oksijen bırakma yeteneğini sağlayan 2,3 DPG miktarında artış meydana gelir.

 Derinin üçüncü bir böbrek ya da ikinci bir akciğer sistemi gibi çalışmasını sağlar. Kaslarda biriken toksini gidererek kasları gevşetir ve yumuşatır, esnekliğini artırır.

 Masaj yaparak uygulandığı takdirde eklem ağrılarını ve kas rahatsızlıklarını geçirir.

 Canlanan bağışıklık sistemi ile mikropları öldürerek enfeksiyon hastalıklarına karşı direnci arttırır.

 Ciltte laktik asidi okside ederek kasları gevşetir ve yumuşatır, esnekliğini arttırır.

 Ferahlatıcı etkisiyle depresyon ve anksiyete üzerinde olumlu etkisi vardır. Depresyon kaynaklı gerginliği gidermeye yardımcı olur.

 Bağışıklık sisteminin (Immün sistem) ana maddesi sayılan ıL-2 sekresyonunu stimule eder.

 Vücudumuzdaki pestisitler, ilaç atıkları, asidik maddeler gibi toksik maddeleri ve diğer serbest radikalleri azaltarak detoks etkisi yaratır.

BykushOzone’nun Kullanıldığı Alanlar Nelerdir?

• Dermatoloji; Selülit, flegmon, follikülit gibi bakteriyel enfeksiyonlar, Herpes, HPV gibi viral enfeksiyonlar, onikomikoz (tırnak mantarı), dermatofitoz gibi mantar enfeksiyonları, alopesi, skar, keloid, liken planusta, immünolojik dermatozlarda (Pemfiguslarda, Psöriyazisv.s) egzema, ( atopik dermatit, seboreik dermatit, nörodermatit ) ürtikerde, varis ve venöz ülserlerde, iyileşmeyen yaralarda; özellikle diabet(şeker hastalığı) yaralarında, enfekte olmuş ve iyileşmeyen yaralarda, yatakta uzun süre yatmaya bağlı ortaya çıkan bası yaraları (dekubitus ülserleri), dolaşım bozukluğuna bağlı bacaklarda ortaya çıkan ciddi yaraların tedavisi, ozonun temel uygulama alanlarından bazılarıdır.

Ozon; virüs, bakteri, egzama, sedef ve mantarları öldürdüğünden bunların sebep olduğu deri enfeksiyonlarını tedavi eder. Ter kokularını önler. Daha temiz, daha yumuşak yenilenmiş bir cilt sağlar. Bölgesel kan dolaşımını artırır. Kan, lenf ve deri hücrelerine nüfus eden ozon sayesinde dokuların iyileşmesi ve kendini yenilemesi hızlanır.

• Sağlıklı yaşlanmayı ve genç kalmayı sağlamak amacıyla; “Anti-Aging” bir başka değişle “yaşlanma karşıtı” bu yöntemin hedefi uzun yıllar gençliğinizi korumak ve dinç kalmayı sağlamak. Bu amaçla yapılması gereken çok şey var elbette. Ozon sayesinde oksijenin dokular tarafından daha iyi kullanımı sağlanır, bağışıklık sistemi ve vücuttaki onarıcı mekanizmalar harekete geçirilir. Bunu takiben vücudun kendi antioksidanları ve serbest radikallere karşı savaşan diğer hücreleri de aktive olurlar. Hücreler tıpkı insanlar gibi solurlar. Bunun için hücre seviyesindeki ortamda oksijen moleküllerinin bulunması şarttır. Yaşlanma nedeniyle uzun süredir yeterince oksijenlenmeyen hücreler ozon sayesinde fonksiyonlarını daha iyi bir şekilde yerine getirebilmektedir.

Fiziki kapasitede azalma, yürüme güçlüğü ve baş dönmesi gibi belirtiler ile kendini gösteren beyindeki dolaşım bozukluklarında olumlu etkileri mevcuttur. Ozon uygulanan kişilerde yaşlanmayı önleyici etkilerin yanı sıra yaşam kalitesinin önemli düzeyde arttığı bilinmektedir.

• Enfeksiyon; Viral hastalıklar (Hepatitler, Aids, Humanpapillomavirusinfeksiyonları, gribalinfeksiyonlar, herpes, zona ), bakteriyel infeksiyonlar, mycobakteriler(tüberküloz), klamidyainfeksiyonları, paraziter hastalıklar, mantarlarda.

 Virüsün vücuttan atılması için, ozon bağışıklık sistemini uyararak güçlendirir. Aynı zamanda enfeksiyon etkenine direkt teması ile etkili olur.

• Ağrı; öncelikle Migren, sinüzit ve stres kaynaklı baş ağrılarında, Romatizmal ağrılarda, Diz, eklem ve kemik ağrılarında, İncinme, burkulma, darbe ağrıları, kas ezilmeleri ve çürüklerde, Kas spazmları, adale ve mafsal ağrılarında, bel ve boyun fıtığı ağrılarında, Yaşlılığa bağlı tüm ağrılarda, Varis kaynaklı ağrılarda, Kulunç ve kramp ağrılarında, Omuz ve kol ağrılarında, Göğüs ağrılarında, Kireçlemelerde ve benzeri durumlarda ozon başarılı sonuçlar vermektedir.

• Mide - Bağırsak hastalıkları; Oral yolla alımında gastroduedonal ülser, kolit gibi bağırsak iltihaplarında ve diğer iltihaplı bağırsak hastalıklarında (crohn, ülseratif kolit vs.) ozonun çok yararlı olduğu kanıtlanmıştır.

• Kadın hastalıklarında; Tedaviye dirençli alt genitalenfeksiyonlarda bakteri, mantar, virüs öldürücü etkisi ve hormonal durumu düzenleyici rolüyle etkili olur.

• Kronik Yorgunluk Sendromunda; Kronik yorgunlukta kişiler yorgunluk gerektirecek bir iş yapmadığı halde kendini yorgun hissetmektedir. Kronik Yorgunluk Sendromunda ozon önemli düzenlemeler sağlayabilmekte ve hücre seviyesinden başlayarak vücutta kronik yorgunluğun yol açtığı kötü etkileri anlamlı düzeyde silebilmektedir.

BykushOzone Ürünlerin Kalitesini Belirleyen Unsurlar Nelerdir?

 BkykushOzone ürünlerinde ullanılan zeytinyağı yüksek kalitede özel üretilmiş ve özel değerlere sahip naturel sızma olmalıdır.

• Ozon Gazı; medikal oksijenden üretilerek kullanılmış olmalıdır.

• Ozon jenaratörleri yüksek kapasiteli, hava teması kesilmiş, toksik gazlar üretmeyecek şekilde dizayn edilmiş olmalıdır.

• Zeytinyağı ozonlanma işlemi, özel kristalizasyon reaktörlerinde el değmeden, yeterli sürelerde yapılmış olmalıdır. Kısa sürelerde ozonlanan yağların içeriğindeki ozon miktarı ve kalitesi düşük olacaktır.

• Ozon yağının içerisinde kıvam arttırıcı, doğal olmayan hiçbir katkı maddesi bulunmamalıdır.

• Selülit, saç ve ağrı gibi sorunlar için geliştirilmiş ozon yağlarının içeriğinde eklenen doğal yağlar, tamamen organik ve saf olmalı, doğru oranlarda dozajlanmalıdır.

• Kaliteli ozon jellerinin fiyatlarının yüksek olmasının sebebi, yukarıdaki kriterlere uygun üretilmelerinden kaynaklanmaktadır. Ucuz ve testlerden geçmemiş ozon yağlarının etkisi olmayacağı gibi sağlığınıza zarar verme riski de bulunmaktadır.

Ozonlu Ürünlerin Kalitesini Belirleyen Unsurlar

 Kullanılan zeytinyağı yüksek kalitede özel üretilmiş ve özel değerlere sahip naturel sızma olmalıdır.

• Ozon Gazı; medikal oksijenden üretilerek kullanılmış olmalıdır.

• Ozon jenaratörleri yüksek kapasiteli, hava teması kesilmiş, toksik gazlar üretmeyecek şekilde dizayn edilmiş olmalıdır.

• Zeytinyağı ozonlanma işlemi, özel kristalizasyon reaktörlerinde el değmeden, yeterli sürelerde yapılmış olmalıdır. Kısa sürelerde ozonlanan yağların içeriğindeki ozon miktarı ve kalitesi düşük olacaktır.

• Ozon yağının içerisinde kıvam arttırıcı, doğal olmayan hiçbir katkı maddesi bulunmamalıdır.

• Selülit, saç ve ağrı gibi sorunlar için geliştirilmiş ozon yağlarının içeriğinde eklenen doğal yağlar, tamamen organik ve saf olmalı, doğru oranlarda dozajlanmalıdır.

• Kaliteli ozon jellerinin fiyatlarının yüksek olmasının sebebi, yukarıdaki kriterlere uygun üretilmelerinden kaynaklanmaktadır. Ucuz ve testlerden geçmemiş ozon yağlarının etkisi olmayacağı gibi sağlığınıza zarar verme riski de bulunmaktadır.

BykushOzone Ürünlerinin Yan Etkisi Var Mıdır?

Bykush Ozone ürünleri saf zeytinyağı ve ozondan elde edilmiştir. Doğru kullanım sonucunda hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır

BykushOzone Ürünleri İnternet ve Telefonla Alındığında Teslimat Kaç Günde Gerçekleşir?

BykushOzone ürünlerinde hafta içi saat 9.00’dan 18.00'e kadar vermiş olduğunuz siparişler aynı gün içinde kargoya verilir ve en geç 48 saat içinde tarafınıza teslim edilir.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İstanbul

0212 510 10 13
info@bykushozone.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.